fbpx

ŠKODA Škoda Superb FL

Розумний погляд на розкіш

Новий ŠKODA Superb FL в вашому улюбленому кольорі

3D-визуализатор — простий і зручний інструмент, який дозволить Вам пробудити в собі дизайнера і детально розглянути новий автомобіль ŠKODA Superb FL з усіх боків. Виберіть улюблений колір кузова, підберіть вподобані диски і насолодитеся віртуальної поїздкою ŠKODA Superb FL!

6
причин придбати
ŠKODA Superb FL
СТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Потужні двигуни, неймовірно швидкісна коробка передач DSG, повний привід

ХАРАКТЕРНИЙ ДИЗАЙН

Редизайн моделі SUPERB FL зазнав незначних змін, щоб зробити автомобіль в цілому бездоганним. Кінцевим результатом став зразковий дизайн, який випромінює динамізм і витонченість.

МІСЦЕ ДЛЯ НАЙВАЖЛИВІШОГО

Великий внутрішній простір ŠKODA SUPERB FL - це окремий світ.

БЕЗПЕКА, ЯКА НАДИХАЄ

Коли мова заходить про безпеку, ŠKODA SUPERB FL не йде на жодні компроміси. Багато інновацій, які були переглянуті в моделі, зосереджені на системах допомоги водію, які пропонують численні передові функціональні елементи

МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

Пасажири оцінять широкий вибір обладнання

НОВИЙ ВИМІР РОЗКОШІ

Майстерне виконання, найкращі матеріали та зручне обладнання – це те, що ми зазвичай уявляємо про автомобіль високого класу. SUPERB FL пропонує ще трохи більше: оригінальні рішення для вирішення справ.

ВСІ НА БОРТ!

Розслабтесь. Місця вистачить для кожного.

Диски ŠKODA SUPERB FL

Доступний широкий асортимент від 16-ти до 19-ти дюймових легкосплавних дисків. Інноваційні диски Vega Aero мають блискучий чорний колір та аеродинамічно оптимізовані для спричинення мінімального опору і, як наслідок, зменшення споживання палива.