fbpx

Акція «Перемогти так просто»

27 Лютого 2020

З 01 березня до 30 квітня 2020 року запрошуємо вас взяти участь в сервісній акції від «БАЗІС АВТО». Ставайте одним з 45 переможців та отримуйте стильні сувеніри  ŠKODA.

 

З 01 березня до 30 квітня 2020 року компанія «БАЗІС АВТО» запрошує вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в ДП «БАЗІС АВТО» з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту, а також  взяти участь в розіграші призів.

 

В двох турах акції буде розіграно 90 подарунків.

 

Перемогти дуже просто. Якщо в період з 01 березня до 30 квітня 2020 року ваш автомобіль пройшов технічне обслуговування або ремонт в одному на сервісному центрі «БАЗІС АВТО» з обов’язковим використанням оригінальних запасних частин ŠKODA, то ви – учасник акції.

 

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів буде відбуватися в два тури. Перший тур визначить переможців березня 2020 року, другий – квітня 2020. Оголошення результатів буде проводитись на початку квітня 2020 року та травня 2020 року відповідно.

 

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.

 

Офіційні правила участі в сервісній акції «Перемогти так просто».

 

*Акція діє з 01 березня до 30 квітня 2020 в дилерських підприємствах мережі SKODA, визначених в Офіційних правилах.