fbpx

Ти зайнятий? Обмежений в часі? Але дуже хочеш відчути всю міць SKODA на тест-драйві?

Вау новина від БАЗИС АВТО! Відтепер ти можеш замовити тест-драйв в будь-якій точці міста!

  1. Заповнюй заявку нижче
  2. Вказуй бажану адресу проведення
  3. І чекай дзвінка нашого менеджера.

Вибрати свою ŠKODA дуже легко, потрібно просто випробувати її на ділі!

*маршрут тест-драйву планує продавець-консультант. Виїзний тест-драйв може проводитися тільки в межах м Одеса. Кінець маршруту повинен збігатися з початковим пунктом.

Заявка на тест-драйв

Контактна інформація
Модель для тест-драйву *
Дата тест-драйву *
Адреса проведення тест-драйву
Чи є у Вас авто? *
Коли плануєте покупку? *
Им'я *
Прізвище *
Номер телефону *
E-mail

Тест-драйв: для тих, хто цінує найважливіше

Всі ми цінуємо свій час та фінанси – покупки автомобіля це стосується в першу чергу. Тест-драйв допомагає уникнути довгих і болісних роздумів з приводу вибору відповідної моделі та комплектації і в режимі реального часу оцінити вподобану тільки на картинці і по опису машину за наступними пунктами:

  • Ступінь комфорту. Посидіти в автомобілі, що стоїть в салоні – не означає відчути ступінь зручності. А ось налаштувавши кермо і крісла під себе, оцінивши розташування кнопок і ручок, відчувши легкість ходу руки при роботі з коробкою передач, можна зрозуміти, наскільки ця машина вам підходить.
  • Дінамічність і керованість. У кожного свій стиль водіння і свої дороги – часом вибір між потужною екстравагантної ŠKODA SUPERB SPORTLINE і KAROQ у вседорожний версії OUTDOOR цілком очевидний. Але якщо Ви на роздоріжжі, то на тест-драйві неодмінно зрозумієте, який автомобіль найбільш успішно справляється з поставленими завданнями.
  • Потрібні й непотрібні опції. Можливо, Вам підходить тільки максимально насичена комплектація, але не виключено, що Ви цілком можете обійтися без будь-яких функцій і при цьому заощадити при покупці. Найчастіше для цього достатньо просто покататися на сюжеті автомобілі.

Ще один привід замовити пробну поїздку – одним з перших оцінити гарячу новинку сезону. У 2020 році такий новинкою для ŠKODA став потужний, впевнений і стильний міський позашляховик KAMIQ. Не відмовляйте собі в задоволенні спробувати щось нове!

Записатися на тест-драйв можна у офіційного дилера ŠKODA, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті із зазначенням своїх даних і зручного часу для поїздки. Вибирайте правильно – ми завжди виступаємо за розумну покупку!